У Світловодській громаді на пожежі загинув рятувальник (фото)

Перегляди: 1494

15 лютого під час ліквідації пожежі в селищі Власівка Світловодської громади загинув рятувальник.

Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

15 лютого о 03:57 Служба порятунку “101” отримали повідомлення про пожежу в селищі Власівка Світловодської міській територіальній громаді Олександрійського району.

Після прибуття на місце виклику було встановлено, що горить 750 м2 покрівлі та обладнання цеху на підприємстві.

Під час ліквідації пожежі загинув 29-річний рятувальник.

О 7:10 спільними зусиллями світловодських, олександрійських рятувальників та бійців місцевої пожежної команди селища Власівка загорання локалізували.

Гасіння ускладнюється великим пожежним навантаженням та загрозою обвалу будівельних конструкцій, що може становити небезпеку для життя особового складу. Наразі ліквідація пожежі триває.

На гасіння пожежі залучили 25 чоловік особового складу, 6 одиниць техніки 2-го пожежно-рятувального загону, оперативної групи Головного управління та місцевої пожежної команди селища Власівка.

Як повідомило ДСНС України, під час ліквідації масштабної пожежі на підприємстві в Олександрійському районі загинув начальник караулу 17-ї пожежно-рятувальної частини міста Світловодська 29-річний Віктор Діденко.

[caption id="attachment_178698" align="alignnone" width="640"] Віктор Діденко[/caption]