У Знам'янці приміщення лікарні переобладнали для проживання переселенців (фото)

Перегляди: 1540

Знам’янська міська рада в партнерстві з міжнародними організаціями переоблаштували приміщення лікарні для проживання переселенців.

Про це повідомила Кіровоградська обласна рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За ініціативи Знам’янської міської ради в партнерстві з Французькою неурядовою міжнародною організацією AKTED, Міжнародною організацією «Лікарі без кордонів» двоповерхове приміщення лікарні переоблаштували для проживання евакуйованих з Донеччини переселенців.

Уже на початку лютого 2023 року у новооблаштованих кімнатах оселились люди, яких евакуювали влітку 2022-го. До цього вони проживали у дитячих садках.

На першому поверсі гуртожитку, у десяти кімнатах, мешкають особи старше 60 років. На другому поверсі, який пустував чотири роки, переобладнали вісім кімнат під житло для багатодітних родин.

На кожному поверсі є обладнана шафами кухня з електроплитами, холодильниками, мікрохвильовими печами. Окремі приміщення для прання і сушки речей, душові, вбиральні.

Враховуючи потребу мешканців, приміщення обладнали окремою точкою доступу до Інтернету.

З міського бюджету на ремонт, заміну електропроводки, труб водовідведення і водопостачання витратили понад два мільйони гривень.

Проживання у гуртожитку безплатне. Комунальні послуги також оплачуються з міського бюджету.

Побутову техніку придбала для закладу міжнародна організація «Лікарі без кордонів», а у співпраці з Міжнародною Організацією з Міграції в будівлі замінили покрівлю та відремонтували підвальне приміщення під сучасне бомбосховище.