Спортсмени з Кропивницького зайняли призові місця на чемпіонаті України з пауерліфтингу (фото)

Перегляди: 879

На чемпіонаті України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп у Коломиї спортсмени з Кропивницького зайняли призові місця.

Про це повідомила Федерація-пауерліфтингу України.

У змаганнях взяли участь близько 300 учасників. Наша команда була представлена учасниками у всіх вікових групах.

Олександра Борщ встановила рекорд України в тязі серед юніорок 185 кг, взявши «золото», та зайняла 3 місце у сумі триборства. Перше місце Вероніка Бордюг з Донеччини та друге Катерина Пініонж з Маріуполя.

Борщ Олександра у ваговій категорії до 76 кг зайняла 1 місце. Присідання 1 місце, жим 1 місце, тяга 1 місце.

В абсолютній першості серед всіх юніорок 2 місце. Друге місце Світлана Скачко з Чернівців та Софія Рубан з Краматорська.

Козир Марія у ваговій категорії до 63 кг у сумі триборства зайняла 1 місце. І по вправах: присідання 1 місце, жим 1 місце, тяга 1 місце. Друге місце Софія Бдзир з Тернополя

Також Марія виконала норматив майстра спорту України з пауерліфтингу. В абсолютній першості серед юніорок 1 місце.

Серед юнаків та дівчат також відмітились: Валерія Гірівенко, Діана Лаврусь, Вікторія Дьяченко, Олександр Яценко та Олексій Лось.

Марія Козир, Олександр Яценко, Олександра Борщ відібралися на участь у чемпіонатах Світу та Європи.

Підготувала спортсменів тренерка-викладачка Юлія Бондаренко та допомагала в підготовці Олександра Борщ та Софія Ігнатенко.