У Кропивницькому провели в останню путь трьох воїнів (фото)

Перегляди: 5657

Сьогодні, 27 лютого, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища містяни попрощались з Володимиром Лємзяковим, Дмитром Свистуновим та Володимиром Жмаком.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Володимир Лємзяков народився 6 листопада 1984 року в селищі Троїцьке Луганської області. Навчався в Троїцькій районній гімназії. Закінчив Луганський будівельний технікум транспортного будівництва, здобувши кваліфікацію «соціальний працівник».

Пройшов військову строкову службу.

Із лютого 2007 року за контрактом проходив військову службу в лавах Збройних Сил України. Від 2014 року брав безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил на території Луганської області.

Із грудня 2023 року служив на посаді інспектора прикордонної служби 1-ої категорії – оператора БпПС відділення інспекторів прикордонної служби у прикордонному загоні імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.

Штаб-сержант Володимир Лємзяков загинув 17 січня 2024 року поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області під час виконання бойових завдань із забезпечення заходів національної безпеки і оборони України.

Дмитро Свистунов народився 4 березня 1984 у Магадані. У тому ж році родина переїхала до Кропивницького.

Навчався Дмитро у загальноосвітній школі №18 (нині – ліцей «Науковий»). Вищу освіту здобув в Кіровоградському інституті комерції. Працював у Державній податковій інспекції міста Кропивницького, ТОВ «Епіцентр К», будівельній компанії.

У січні 2023 року Дмитро Свистунов приєднався до лав Збройних Сил України. Проходив навчання в Британії, в Національній академії Сухопутних військ та здобув професійну кваліфікацію – офіцер тактичного рівня.

Із березня 2023 року Дмитро Свистунов служив на посаді командира бойової машини, командира відділення бригади морської піхоти.

У січні 2024 року призначений командиром механізованого взводу. Брав участь в бойових діях на Донецькому та Харківському напрямках.

Молодший лейтенант Дмитро Свистунов загинув 14 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Орлянка Куп`янського району Харківської області.

Володимир Жмак народився 2 вересня 1982 року в селищі Ногайське Генічеського району Херсонської області.

Навчався у Привільненській загальноосвітній школі Херсонської області. У 2001 році закінчив Мелітопольську агротехнічну академію за спеціальністю - інженер-механік. Займався сільськогосподарською діяльністю.

У 2015 році за контрактом приєднався до лав Збройних Сил України, брав безпосередню участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Був відзначений відомчими нагородами.

Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, продовжив захищати рідну землю. Виконував бойові завдання із забезпечення заходів національної безпеки і оборони України.

Помер солдат Володимир Жмак 20 лютого 2024 року, внаслідок важкої хвороби.

Фото: Суспільне: Кропивницький