У двох громадах Кіровоградщини запрацювали поліцейські станції (фото)

Перегляди: 3251

У Помічнянській та Добровеличківській громадах запрацювали поліцейські станції в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Про це повідомляє ГУ Національної поліції в Кіровоградській області.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Меморандум з Добровеличківською селищною радою підписали ще у 2021 році, проте поліцейську станцію відкрили учора, 12 березня. Територію обслуговуватиме поліцейський офіцер громади Олексій Жулай.

Помічнянська міська громада долучилася до реалізації проєкту у травні минулого року. Відтепер тут нестимуть службу двоє поліцейських офіцерів - Андрій Єнчев та Олександр Шамрай.

Як зазначається, всього на Кіровоградщині відкрили 44 поліцейські станції у 37 громадах. Також наразі триває конкурсний відбір серед правоохоронців ще до трьох громад, а 22 поліцейських, які завершили спеціалізоване навчання, проходять стажування і найближчим часом розпочнуть службу.

[caption id="attachment_180725" align="alignnone" width="640"] Фото: ГУ Національної поліції в Кіровоградській області[/caption]