Кропивничани попрощались із загиблими воїнами (фоторепортаж)

Перегляди: 6688

Сьогодні, 14 березня, у Кропивницькому провели в останню путь загиблих Дмитра Сінченка, Сергія Кормільченка та Андрія Васильченка.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

На Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища попрощались зі старшим солдатом Сергієм Кормільченком, солдатом Дмитром Сінченком та старшим сержантом Андрієм Васильченком.

Сергій Кормільченко народився 4 листопада 1975 року у Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі №31, сьогодні - Гімназія «Інтелект», закінчив професійно-технічне училище №8 (тепер - Кропивницький професійний ліцей) за спеціальністю газоелектрозварювальник.

Пройшов військову строкову службу. Протягом своєї трудової діяльності працював на різних підприємствах міста.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України Сергій Кормільченко добровільно став до лав Збройних Сил України.

Служив на посаді старшого стрільця, виконував бойові завдання на Запорізькому та Донецькому напрямках. Отримав поранення, після лікування знову повернувся до підрозділу. Був відзначений відомчими нагородами.

Старший солдат Сергій Кормільченко загинув 5 березня 2024 року під час виконання бойового завдання.

Дмитро Сінченко народився 4 липня 1986 року у Кропивницькому.

Навчався у загальноосвітній школі № 11 (нині – Ліцей «Муніципальний колегіум». Закінчив кібернетико-технічний коледж. Далі навчався в Центральноукраїнському Національному технічному університеті, отримав диплом магістра.

У 2010 році очолив громадську організацію «Асоціація Політичних Наук».

У 2022 році Дмитро Сінченко закінчив навчання у Києво-Могилянській академії та отримав диплом магістра.

Працював позаштатним кореспондентом провідних Всеукраїнських видань: «День», «Українська правда», «Радіо Свобода», «Тиждень». Був переможцем багатьох журналістських конкурсів.

Займався антикорупційними розслідуваннями, покращенням роботи органів місцевого самоврядування, імплементацією реформ на місцевому рівні, просуванням національних інтересів, декомунізацією та деколонізацією публічного простору.

Став співавтором десятка нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування, сотень статей на гостру соціальну тематику та журналістських розслідувань.

Під його керівництвом реалізували десятки проєктів для активної молоді, журналістів, депутатів місцевих рад, працівників органів місцевого самоврядування, медичних працівників.

На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, у 2022 році, Дмитро Сінченко добровільно став на захист Батьківщини, доєднався до лав Української добровольчої армії, служив сержантом стрілецької роти під позивним «Перун».

Дмитро Сінченко загинув 22 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

Андрій Васильченко народився 31 серпня 1969 року в Армавірі Краснодарського краю. Через рік родина переїхала до Кропивницького.

Навчався в загальноосвітній школі №16. Закінчив машинобудівний технікум (нині – Кропивницький інженерний фаховий коледж). Після навчання пройшов військову строкову службу.

Трудову діяльність розпочав на заводі «Друкмаш». Довгий час працював на фірмі «Інгуша». У 2000-х роках зайнявся підприємницькою діяльністю, працював на Критому ринку міста на різних посадах.

З 2018 по 2023 рік працював оператором на підприємстві «Соколівський м’ясокомбінат», неодноразово відзначався як найкращий працівник.

У жовтні 2023 року Андрій Васильченко став до лав Збройних Сил України. Служив на посаді сапера інженерно-саперного відділення.

Старший сержант Андрій Васильченко загинув 6 березня 2024 року, під час оборони від російських агресорів населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.