Акція-нагадування про полонених і зниклих військових відбулася у Світловодську (фото)
У Світловодську пройшла акція-нагадування про українських військовослужбовців, які вважаються безвісти зниклими або перебувають у полоні.
Про це повідомила Світловодська міська рада.
Сьогодні, 18 квітня, у Світловодську відбулася акція-нагадування про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються безвісти зниклими. Захід тривав з 9:00 до 10:00 та розпочався хвилиною мовчання на честь загиблих Захисників і Захисниць України.
Учасники зібрання нагадали про важливість не забувати про тих, чия доля досі невідома, та підтримувати їхні родини, які щодня чекають новин про своїх близьких.
Організатори наголосили, що подібні акції допомагають зберігати пам’ять і привертати увагу до проблеми зниклих безвісти та полонених.
Як повідомляло CBN, 10 квітня, у Знам’янці, відбувся мітинг на підтримку полонених та безвісти зниклих військових.