Браконьєр на Кіровоградщині виловив товстолобів на майже 230 тис. грн
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/441323441_757370933249400_1339725959869473585_n.1000x700.jpeg)
На Іскрівському водосховищі Олександрійського району браконьєр ловив рибу сітками з гумового човна, чим завдав шкоди на майже 230 тис. гривень.
Про це повідомляє Кіровоградський рибоохоронний патруль у Facebook.
14 травня о 23:20 при проведенні рибоохоронного рейду на Іскрівському водосховищі в районі села Іскрівка (Олександрійський район, Кіровоградська область), виявили браконьєра, який ловив рибу з гумового човна двома сітками з ліски загальною довжиною 200 метрів.
Таким чином він виловив 63 товстолоби, чим завдав збитків рибному господарству у розмірі 229 194 грн.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Сітки, човен та рибу у чоловіка вилучили та склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства – рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову).