Частина двох вулиць Кропивницького стала пішохідною

Перегляди: 1582
Фото: CBN

Частини вулиць Театральної та Архітектора Паученка у Кропивницькому визначені пішохідними зонами.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

У Кропивницькому частина вулиці Театральної від Великої Перспективної до Кавалерійської та відрізок вулиці Архітектора Паученка від Великої Перспективної до Пашутінської визначені пішохідними зонами. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні сьогодні, 23 квітня.

Таке рішення підготували у зв’язку із необхідністю впорядкування руху транспортних засобів та забезпечення необхідного рівня безпеки пішоходів у центральній частині міста, підвищення туристичної привабливості Кропивницького.

Виконавчий комітет зобов’язав «Міськсвітло» розробити схему організації дорожнього руху в пішохідних зонах та забезпечити встановлення технічних засобів регулювання дорожнім рухом відповідно до розробленої схеми.

 Зазначається, що попереднє рішення виконавчого комітету від 5 березня 2015 року «Про перекриття руху автотранспорту по вулиці Дворцовій» втратило чинність.