Через ремонт на тепломережах просів ґрунт під алеєю між вулицями Державності та Незалежності у Кропивницькому (фото)

У Кропивницькому під пішохідною доріжкою між вулицями Державності та Незалежності просів ґрунт через ремонт на мережах теплопостачання.
Про це в коментарі CBN повідомив начальник відділу по роботі зі ЗМІ Кропивницької міської ради Сергій Якунін.
«Дві ділянки просідання - результат ремонтів, виконаних на мережах теплопостачання. Спеціалісти комунального підприємства "Теплоенергетик" виконали поки підсипку піском найаварійнішої ділянки», - розповів Сергій Якунін.
Він додав, що причина просідання ґрунту не пов'язана з роботою підрядника. Повноцінний ремонт виконають із настанням сприятливих погодних умов. Для цього закуповують плитку та бордюри, щоб замінити пошкоджені.
Про те, що під алеєю просів ґрунт, на Facebook-сторінці написав кропивничанин Геннадій Нікішов.
Фото з Facebook-сторінки Геннадія Нікішова
Як повідомляло CBN, алею відкрили у 2021 році. На її облаштування витратили 5 мільйонів гривень.
Фото: CBN.