Через суд повернули понад 83 тисячі гривень за переплату електроенергії Вільшанському ліцею

Перегляди: 98
Фото Феміди
Фото ілюстративне

На Кіровоградщині суд постановив повернути кошти Вільшанському ліцею, який переплатив за електроенергію близько 83 тисяч гривень.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Господарський суд Кіровоградської області визнав угоду щодо підвищення цін на електрику Вільшанському ліцею з боку приватного постачальника недійсною та зобов'язав товариство «Нік енерго стандарт» повернути кошти до бюджету.

Прокурори встановили, що сторони уклали додаткову угоду, за якою безпідставно підвищили ціну за електроенергію. Згідно із законом, ціна в таких договорах може змінюватися лише в межах 10% і не повинна стосуватися вже виконаних зобов'язань, у результаті чого навчальний заклад переплатив бюджетні кошти.

Попри це, підвищену вартість електроенергії сторони застосували навіть до обсягів, які вже були поставлені.

Суд погодився з доводами прокурорів і постановив стягнути з постачальника 83 077 гривень.

ССО РЕКРУТИНГ