Чоловік, який розбещував неповнолітніх на Кіровоградщині, отримав п'ять років в'язниці

Перегляди: 81
Фото ілюстративне

На Кіровоградщині 34-річного чоловіка засудили до 5 років в'язниці за розбещення неповнолітніх та зберігання дитячої порнографії.

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура у Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Фортечний районний суд Кропивницького визнав винним 34-річного жителя Кіровоградщини у скоєнні тяжких злочинів проти статевої недоторканності дітей та поширенні заборонених матеріалів.

Чоловіка засудили за ч. 2 ст. 156 (розпусні дії щодо малолітніх) та ч. 1 ст. 301-1 (зберігання дитячої порнографії) Кримінального кодексу України.

За даними досудового розслідування, зловмисник, користуючись довірою, вчиняв розпусні дії стосовно двох малолітніх дівчаток. Під час обшуку правоохоронці виявили у його телефоні понад 36 тисяч фото- та 660 відеофайлів із зображенням дітей порнографічного характеру.

Експертиза підтвердила, що обвинувачений зберігав та переглядав заборонені матеріали через месенджери Telegram і Viber, а також намагався приховати сліди своєї діяльності, використовуючи технічні знання.

Суд призначив зловмиснику покарання — 5 років позбавлення волі. Крім того, йому заборонено обіймати посади або займатися будь-якою діяльністю, пов'язаною з навчанням, вихованням чи дозвіллям дітей, протягом 3 років.

ССО РЕКРУТИНГ