«Для тебе, ненько Україно». Перша медаль на Олімпіаді-2024 (фото, відео)

Перегляди: 99

29 липня фехтувальниця Ольга Харлан виборола першу «бронзу» на Олімпіаді-2024 в Парижі.

Про це повідомив спецкореспондент CBN Юрій Ілючек.

«Чотири уколи залишалося кореянці до бронзової нагороди, але зібралася Ольга Харлан і зрівняла рахунок - 14:14. І вирішальний випад нанесла, все ж таки, Ольга Харлан», - розповів Юрій Ілючек.

Таким чином Ольга Харлан здобула першу медаль для України на Олімпіаді-2024. Як зазначив Юрій Ілючек, першими словами спортсменки після перемоги були: «Це для тебе, ненько Україно».

Спецкореспондент CBN розповів про результати інших українських спортсменів.

Дзюдоїстка Дарʼя Білодід не потрапила до півфіналу через дискваліфікацію.

Олег Верняєв, Ілля Ковтун, Ігор Радівілов, Назар Чепурний та Радомир Стельмах зайняли пʼяте місце в командному багатоборстві зі спортивної гімнастики.

Тенісистка Даяна Ястремська поступилася колумбійській спортсменці Камілі Осоріо, а Марта Костюк виграла поєдинок в одиночному турнірі. Проте їхній тандем пройшов до другого раунду в парному турнірі. Сестри Кіченок також здобули перемогу в першому раунді парного турніру. На жаль, Ярослав Жмуденко програв у настільному тенісі.

Боксер Дмитро Ловчинський програв у першому раунді у ваговій категорії понад 92 кілограми.

На жаль, наші плавці не отримали втішних результатів. Стрибуни у воду Кирило Болюх та Олексій Середа посіли пʼяте місце. Плавець Михайло Романчук не пройшов до фіналу на дистанції 800 метрів. Ніка Шарафутдінова також не пройшла до другого раунду на дистанції 100 метрів.