Двоє чоловіків травмувалися у ДТП в Кропивницькому
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/436602840_756297513352170_4627852081409048758_n.1000x700.jpg)
13 квітня у ДТП в Кропивницькому зазнали травм чоловіки 1995 та 1997 року народження.
Про це повідомило ГУ ДСНС у Кіровоградській області.
13 квітня о 22:29 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталась на вул. Андрія Матвієнка обласного центру.
Рятувальники кропивницького підрозділу, які прибули на місце виклику, за допомогою гідравлічного інструмента деблокували двох чоловіків 1995 та 1997 року народження з автомобіля та передали медичним працівникам для їх подальшої госпіталізації.
Як повідомила на запит CBN речниця ГУНП Кіровоградської області Віталіна Бевзенко, ДТП сталася близько 22:20 за участі автомобіля марки BMW по вул. Андрія Матвієнка зі строни вул. Полтавської. Водій допустив виїзд автомобіля на праве узбіччя, з подальшим наїздом на дерево.
Обставини пригоди з'ясовують поліцейські.