Дзюдоїст з Кіровоградщини став срібним призером чемпіонату України

Перегляди: 84
Фото: офіційний сайт Кіровоградської обласної ради

Спортсмен з Кіровоградщини Максим Лівак здобув «срібло» на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів.

Про це повідомила Кіровоградська обласна рада.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Вихованець обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ніка» Максим Лівак посів друге місце у ваговій категорії до 81 кілограма та отримав можливість виступити на відбіркових змаганнях Кубків Європи з дзюдо. Як зазначається у підсумкових протоколах чемпіонату на сайті Федерації дзюдо України, золоту медаль здобув Ілля Швець з Дніпропетровської області, бронзову медаль - Назар Архаров з Житомирської області.

Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів (U18) проходив в Ужгороді. До змагань долучилися 411 дзюдоїстів із 22 областей України, серед них – п’ятеро представників обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ніка».

Дзюдоїст з Кіровоградщини став срібним призером чемпіонату України 

ССО РЕКРУТИНГ