Експосадовця Держпродспоживслужби судитимуть за хабарництво

Перегляди: 195

Перед судом постане колишній посадовець Держпродспоживслужби, який пропонував підприємцям свої «послуги» з безперешкодного оформлення митних вантажів.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура у Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Завершили досудове розслідування за обвинуваченням у зловживанні впливом колишнього керівника підрозділу Південного міжрегіонального Головного управління Держпродспоживслужби (ч.2 ст.369-2 КК України).

За даними слідства службовець тривалий час обіймав вищевказану посаду. У подальшому, коли змінив сферу діяльності, продовжував використовувати здобуті службові зв'язки з корисливою метою. Фігурант справи підшукував підприємців, які звертались щодо оформлення дозвільних документів на вивіз за кордон сировини тваринного походження та пропонував свої послуги.

Обвинувачений переконував, що за грошову винагороду «закриватиме» їм питання щодо швидкого та безперешкодного одержання необхідних дозвільних документів. Ці «послуги» оцінив у 30 тис. грн щоквартально. Окрім того, ще окремо у 100 доларів США визначив ціну за видачу одного дозвільного сертифіката.

За скоєне обвинуваченому загрожує покарання у виді штрафу або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

234cec27-0910-428b-83df-55b77c4b9cc4