Голову Кропивницької райради підозрюють в недекларуванні майна на 2,7 млн грн

Перегляди: 513
Фото: Кіровоградська обласна прокуратура

У недекларуванні майна на 2,7 млн грн підозрюють голову Кропивницької районної ради. 

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура у Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Керівник Кіровоградської обласної прокуратури повідомив про підозру у корупційному злочині голові Кропивницької районної ради, депутату Кропивницької районної ради VIII-го скликання (ч.1 ст.366-2 КК України).

За даними слідства, посадовець, подаючи відомості до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю. 

Підозрюваний до декларації за 2021 рік вніс недостовірні відомості щодо рухомого та нерухомого майна, корпоративних прав та доходів, які відрізняються від достовірних на 2,7 млн гривень.

Досудове розслідування – ГУНП в області.

Довідково: статтею 366-2 КК України передбачено кримінальну відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 500 до 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб,  та карається штрафом від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

photo_5287658238562655139_y