Громадська організація “Флора” проведе пресконференцію про екологічні зміни в громадах Кіровоградщини та Миколаївщини

Перегляди: 187

Громадська  організація “Флора” проведе пресконференцію про екологічні зміни в громадах Кіровоградщини та Миколаївщини 23 квітня у пресцентрі CBN.

"Ось і підійшов до завершення проект «Посилення стійкості, безпеки та експертного потенціалу громадських організацій, ініціативних груп та громадських активістів у Кіровоградській та Миколаївських областях» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. За цей час 5 координаторів Кіровоградської та 5 координаторів Миколаївської області впроваджували екологічні зміни в своїх громадах! Вони провели ряд інформаційних заходів, координували локальну спільноту екоактивістів, налагоджували діалог та співпрацю між активними мешканцями громади та місцевою владою. Зробили дуже багато різноманітної роботи, і готові розповісти про свої перемоги та невдачі, про свої кардинальні зміни та діяльність. Громадська організація "Флора" підтримувала роботу координаторів як на експертному, так і на матеріальному рівнях", - повідомили у громадській організації.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Долучайтесь та дізнайтесь, як змінились 10 громад Кіровоградської та Миколаївської області всього за рік!

Проєкт реалізується ГО «Флора» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди та думки, викладені у матеріалі, належать виключно ГО «Флора».

Час: 15:00. Місце: прес-центр (м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх).

Спікери:

Мунтян Ірина - керівник проєкту, заступник виконавчого директора;
Охріменко Катерина - координатор екологічних кампаній у Бобринецькій громаді;
Савченко Альона - координатор екологічних кампаній у Мостівській громаді.