Хлопчика, на якого впала металева труба в Кропивницькому, перевели до «Охмадиту»

Перегляди: 174
Фото: «Охмадит»

Хлопчик, якого 1 червня у Кропивницькому травмувала металева конструкція для сушіння білизни перевели до реанімації лікарні «Охмадиту».

Про це CBN розповіла мати хлопчика Анна Хитра.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«Хлопчик перебуває в реанімації. "Охмадит". На даний час проводяться обстеження. Лікарі консультуються. Має бути сьогодні лікар щелепно-лицевої хірургії, має вирішуватися, чи його переводять туди, чи не будуть переводити, поки стан його не покращиться», - розповіла мати Мишка.

Як повідомляло CBN, у дворі багатоповерхівки на вулиці Куроп’ятникова, під час прогулянки на хлопчика впала стара металева труба. Дитина отримала відкриту черепно-мозкову травму, переломи черепа й щелепи. За фактом події поліція відкрила провадження за статтею про службову недбалість. 3 червня стан хлопчика стабілізували медики в Кропивницькому.

ССО РЕКРУТИНГ