Гранати та майже 200 набоїв знайшли у жителя Новоукраїнського району
На Кіровоградщині затримали 46-річного чоловіка, у якого під час обшуку виявили гранати та набої.
Про це повідомляє поліція Кіровоградської області.
Під час обшуку на території домоволодіння жителя Новоукраїнського району правоохоронці знайшли два корпуси гранат, запал до них та близько 200 набоїв. Чоловіка затримали та повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.
Досудове розслідування здійснюють слідчі відділу поліції №2 (селище Добровеличківка) Новоукраїнського районного відділу поліції.
Як повідомляло CBN, 69-річного жителя Кіровоградської області підозрюють у незаконному збуті двох пістолетів на Полтавщині.