Із загиблим старшим солдатом попрощалися в Кропивницькому (фото)

У Кропивницькому провели в останню путь старшого солдата Артема Читаєва.
Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.
Артем Читаєв народився 13 квітня 1998 року в селищі Комишуваха Луганської області. У 2006 році разом із родиною переїхав до міста Маріуполь Донецької області, де закінчив загальноосвітню школу та у 2013-2016 роках здобував освіту у Маріупольському будівельному ліцеї. Опановував професії муляра, монтажника сталевих і залізобетонних конструкцій, електрозварювальника. Після навчання працював за фахом.
У 2019 році став до лав ЗСУ. Брав участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних Сил. З початком повномасштабного вторгнення продовжив воювати у складі 54 окремої механізованої бригади, служив оператором-сапером інженерно-саперного відділення.
Військового нагородили відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», медалями «Ветеран АТО», «ООС. За звитягу та вірність», «За участь у боях. Бахмутський рубіж», «Захисник України. Воля. Честь. Відвага», «За волонтерську діяльність», знаком народної пошани «За мужність і відвагу» та іншими відзнаками. Мав статус ветерана війни, учасника бойових дій.
Старший солдат Артем Читаєв загинув 9 вересня 2025 року в селі Закітне Краматорського району Донецької області. У бійця залишилися дружина, батьки та сестра.
Фото: Ігор Філіпенко, CBN.
Фото: Кропивницька міська рада.