Із загиблим військовим попрощалися у Світловодську

Перегляди: 109
Фото: Світловодська міська територіальна громада

Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова.

Про це повідомила Світловодська міська територіальна громада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Євгенія Журавльова призвали до лав Збройних Сил 1 серпня 2024 року. Він проходив службу солдатом, навідником механізованого підрозділу. Під час виконання бойового завдання 22 вересня 2024 року він зник безвісти поблизу населеного пункту Українськ Покровського району Донецької області.

Згідно з офіційною постановою від 19 січня 2026 року, Євгенія визнали загиблим.

З військовим попрощалися 27 січня на центральній площі у Світловодську, до процесії долучилися рідні, близькі, побратими, представники влади та жителі громади.

Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова. Жителі Світловодська провели в останню путь загиблого на війні Євгенія Журавльова.

ССО РЕКРУТИНГ