Каратисти з Кіровоградщини представляли Україну на чемпіонаті Європи

Перегляди: 338

Спортсмени з Кропивницького здобули «бронзу» у складі національної збірної з кіокушинкай карате на чемпіонаті Європи.

Про це повідомила Кропивницька міська рада.

Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате у розділах «ката», «командні ката» та «куміте» серед юніорів та дорослих відбувся в іспанській Валенсії 24-25 травня. У турнірі взяли участь 465 кращих спортсменів із 15 країн.

У складі національної збірної команди України з кіокушинкай карате взяли участь два вихованці Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №4 Єлизавета Галімська та Георгій Талпа.

У категорії «Юніори U-18» Єлизавета Галімська посіла почесне 4 місце, а Георгій Талпа була шостою серед 17 учасників.

У загальнокомандному заліку в складі національної збірної команди України з кіокушинкай карате кропивницькі спортсмени стали бронзовими призерами.

Підготували спортсменів тренери-викладачі Володимир та Інна Галімські.