Кіровоградська прокуратура допомогла заочно засудити зрадників із Херсонщини

Перегляди: 129

За колабораційну діяльність до 15 років позбавлення волі засудили колишніх поліцейських з Херсонщини, обвинувачення висунули прокурори Кіровоградської обласної прокуратури.

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За обвинувачення прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду колишніх працівників Скадовського районного управління поліції  визнали винними у злочині проти основ національної безпеки (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Теплодарський міський суд Одеської області виніс вироки п’ятьом колишнім правоохоронцям. Кожного з них засудили до 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади  строком на 15 років та з конфіскацією майна.

Поліцейські підтримуючи воєнну агресію рф проти України, погодилися на пропозицію окупаційної влади та зайняли посади у незаконно створеному окупаційною владою Херсонщини правоохоронному органі -  так званому «Голопристанском районном отделении полиции ГУ МВД Херсонской области».

У межах своїх службових повноважень «правоохоронці» патрулювали території населених пунктів, відповідали за  громадський порядок на ввіреній території, а також вчиняли низку інших протиправних дій в інтересах окупаційної влади, що здійснюються від імені та за стандартами держави-агресора.

До повномасштабного вторгнення усі засуджені обіймали різні посади у Скадовському районному відділу поліції, в подальшому були звільнені з органів Національної поліції та вирішили працевлаштувались на тимчасово окупованій території.

Вироки оголосили в порядку «in absentia» - за відсутності обвинуваченого.