Колаборанту з Луганщини оголосили про підозру Кіровоградські правоохоронці

Перегляди: 284

Кіровоградські прокурори оголосили про підозру колаборанту з Луганщини, який зайняв посаду в незаконному органі «ЛНР».

Про це повідомила на сайті Кіровоградська обласна прокуратура.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За даними слідства місцевий мешканець одного з районів Луганської області добровільно вирішив працювати на ворога. Колишній інспектор ГУ ДСНС Луганської області підтримував збройну агресію рф та залишився на непідконтрольній державним органам України території.

У березні 2022 року після тимчасової окупації підозрюваний зайняв посаду інспектора у підпорядкованому окупаційній адміністрації рф незаконному правоохоронному органі – «МЧС ЛНР». Колаборант добровільно зайняв посаду «начальника отделения надзорной деятельности и профилактической работы Главного управления МЧС россии по ЛНР».

Йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури повідомили про підозру у колабораційній діяльності громадянину України за фактом зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).