Кропивничан просять допомогти прибрати російські назви з вивісок міста

Перегляди: 253
Фото: фейсбук-сторінка Катерини Колтунової

Містянам пропонують взяти участь у проєкті «Інспекція "Ї"», мета якого – прибрати російські назви з зовнішньої реклами та вивісок у Кропивницькому.

Про це повідомила заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерина Колтунова у Facebook.

«Головною мотивацією для вас має стати можливість зробити місто чистішим від мови агресора і проявити свою громадянську позицію. А для підприємців це буде мотивацією впорядкувати зовнішню комунікацію з клієнтами і дотримуватись Закону», - написала Катерина Колтунова.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Долучитися можна таким чином:
1. Сфотографуйте рекламний напис, котрий порушує ст.32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та ст.6 Закону України «Про рекламу».
2. За можливості, сфотографуйте "Куточок споживача"(це треба для представників структурного підрозділу, щоб швидше встановити зв'язок з суб'єктом господарювання).
3. Заповніть Google-анкету:
4. Перейдіть на Google-диск за наступним посиланням:
5. Створіть папку, підписавши її Вашим ПІБ.
Завантажте фото об'єктів у папку.
Вкажіть у назві фото адресу знайдених об'єктів.

Перші три учасники, які зберуть найбільшу кількість виявлених об'єктів з російськомовними вивісками/рекламою отримають призи від культурної спільноти:
І місце - професійна екскурсія по місту, експрес-фотосесія в театрі імені Кропивницького, книги у подарунок.
ІІ місце - професійна екскурсія по місту, два квитки в театр імені Кропивницького, екскурсія у відділ рідкісної книги бібліотеки імені Д. Чижевського.
ІІІ місце - професійна екскурсія по місту, екскурсія в Музей Мистецтв, книги.

Також всі, хто долучаться, зможуть отримати мотиваційні наліпки.

Результати оголосять 16 травня в день української вишиванки.