Кропивничанин вдруге отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ

Перегляди: 425
Фото: Управління культури і туризму Кропивницького

Молодший сержант Ігор Підвалихата з Кропивницького отримав нагoрoду «Хрест хoрoбрих» від Головнокомандувача ЗСУ.

Про це повідомило Управління культури і туризму Кропивницкього у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За мужність, відвагу, успішне викoнання бoйoвих завдань та вірність військoвій присязі, мoлoдший сержант Ігoр Підвалихата oтримав нагoрoду від Гoлoвнoкoмандувача Збрoйних Сил України «Хрест хoрoбрих».

До війни Ігор працював комп’ютерником в одній з бібліотек Кропивницького. Після повномасштабного вторгнення він пішов добровольцем на фронт, а нині виконує бойові завдання сапером в складі 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Восени минулого року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області боєць виконував завдання з мінування переднього краю оборони для прикриття позицій та запобігання раптового нападу ворога. Завдяки виконанню бойового завдання, його підрозділу вдалося уникнути втрат та завдати противнику значних втрат у техніці та особовому складі. 

Вже у січні 2024 року під час виконання бойових завдань на Донеччині, Ігор разом зі своїми побратимами, під ворожими обстрілами здійснив мінування переднього краю оборони, чим унеможливив подальше просування ворога до позицій свого підрозділу.

Це не перша нагорода Ігоря, рік тому його нагородили почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».

Нагрудним знаком «Хрест хоробрих» нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя та здоров'я під час участі у бойових діях об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.

 

photo_2_2024-04-19_10-06-41