Кропивничанин здобув «срібло» на чемпіонаті Європи з парастрільби
11.06.24 (13:05) -
Перегляди:
150
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_2_2024-06-11_13-07-41.1000x700.jpg)
Кропивницький спортсмен Олексій Голодок став срібним призером чемпіонату Європи з кульової парастрільби.
Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
З 31 травня по 6 червня, в іспанському місті Гранада проходив чемпіонат Європи з кульової парастрільби серед спортсменів. Загалом в європейському турнірі взяли участь 260 спортсменів із 18 країн.
Від Кропивницького у складі збірної України на змаганні виступив вихованець відділення кульової стрільби «Інваспорт» комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3, майстер спорту України міжнародного класу Олексій Голодок, який виборов призові місця в особистому та командному заліках.
Підготувала спортсмена тренерка-викладачка Сабіна Табачук.