Кропивницька художниця представила виставку колажів та живопису «У світі моїх вражень»
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2024_04_20_9999_138_04_20_2024.1000x700.jpeg)
Кропивницька художниця Оксана Калюжна представила виставку живописних робіт та колажів (зображень, створених зі шматочків паперу).
На виставці представлені 20 робіт, об'єднані однією тематикою - красою природи, експозиція має назву «У світі моїх вражень».
«Ідея - природа і настрій природи у таких речах, про які б ніколи не подумав. Моє сприйняття природи. Роботи у різних техніках, але у кожного автора є свій почерк, він впізнаваний, у чому б він не творив. Відрізняються вони технікою і, відповідно, швидкістю створення, олійний живопис - набагато швидше, ніж колаж», - розповіла художниця.
Триватиме експозиція два тижні, до 4 травня, переглянути роботи можна на першому поверсі ТРЦ Depo’t.
Оксана Калюжна отримала мистецький фах на кафедрі образотворчого мистецтва Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (нині – Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка). Працює в Театрі корифеїв начальницею художнього цеху.
Учасниця різноманітних мистецьких акцій та виставок, в доробку має персональні експозиції та участь у колективних, зокрема благодійних, виставках.
Фото: Ігор Філіпенко, CBN.