Кропивницькі боксери вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях

Перегляди: 145

Кропивницькі боксери вибороли призові місця на всеукраїнському турнірі із боксу, присвяченому пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Facebook.

Змагання тривали тиждень, з 1 по 6 липня, відбулися вони у Кропивницькому на базі Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву - 2.

У змаганнях взяли участь 80 найсильніших боксерів України. Кропивничани успішно представили своє місто, зайнявши призові місця на змаганнях.

У своїх ваговій категорії перше місце вибороли Владислав Стась та Роман Телявський.
Срібними призерами стали Ігор Гончаренко та Данило Іващенко, п'яте місце зайняв Максим Ільчішин.