Кропивничанин виборов нагороди на Кубку Європи з кікбоксингу

Перегляди: 46
Кропивничанин переміг на змаганнях з кікбоксингу
Фото: Кіровоградська ОВА

Кропивничанин здобув «золото» і «бронзу» Кубку Європи з кікбоксингу.

Про це повідомила Кіровоградська ОВА у Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Володимир Поляченко, вихованець Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №4 (СК «Україна/Надія»),  у складі національної збірної України виборов золоту та бронзову медалі на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO VARAŽDIN OPEN 2026, що відбувся у хорватському Вараждині.

Змагання зібрали 2809 учасників із 299 клубів Європи та світу.

У розділі лайт-контакт спортсмен здобув перше місце, провівши три переможні поєдинки та здолавши у фіналі представника Кіпру. У розділі кік-лайт спортсмен дійшов до півфіналу, де поступився супернику з Кіпру за рішенням суддів, і виборов бронзову нагороду.

Наступним етапом для кропивничанина  стане участь у Кубку світу з кікбоксингу WAKO, який відбудеться в Угорщині.

ССО РЕКРУТИНГ