Майже у чотири рази смертність перевищує народжуваність на Кіровоградщині

Перегляди: 189
Фото ілюстративне

На Кіровоградщині у першому півріччі 2025 року показники смертності перевищують народжуваність майже у чотири рази.

Про це повідомляється на сайті Опендатабот.

Наразі на одну новонароджену дитину в Україні припадає троє померлих людей і така статистика тримається вже протягом п'яти останніх років.

У першому півріччі 2025 року в країні народилося 86 795 малюків, натомість кількість померлих осіб складає 249 002. Антирекордсменом стала Дніпропетровщина із показником 27 120 померлих людей, а найменшу смертність має Херсонщина (2388). Натомість найвищі показники народжуваності спостерігаються у Львівській області (8282) та місті Київ (9947). Що стосується найменшої народжуваності, то це місце посідає Херсонщина із кількістю 196 немовлят.

Що стосується Кіровоградщини, то тут смертність складає 7549 осіб за перше півріччя 2025 року. Натомість народжуваність дорівнює 2080 дітей.

Щороку населення в країні зменшується на 300 тисяч осіб. До прикладу, у 2016 році на одну дитину припадало двоє померлих, тоді народилося - 191 892, а померло - 299 808.

На Кіровоградщині у першому півріччі 2025 року показники смертності перевищують народжуваність майже у чотири рази. На Кіровоградщині у першому півріччі 2025 року показники смертності перевищують народжуваність майже у чотири рази. На Кіровоградщині у першому півріччі 2025 року показники смертності перевищують народжуваність майже у чотири рази. 

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
ССО РЕКРУТИНГ