На аукціоні у Музеї мистецтв зібрали понад 200 тис. грн для онкохворих дітей
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2024_05_02_9999_167_05_02_2024.1000x700.jpg)
У Музеї мистецтв Кіровоградської обласної ради провели традиційний Великодній аукціон, зібрали понад 200 000 гривень на потреби онкохворих дітей.
Про це повідомила Кіровоградська обласна рада.
Загалом на аукціоні представили 71 лот – хендмейд-вироби, прикраси з бісеру, витинанки, статуетки, картини тощо. Їх надали митці з Кіровоградщини, стартову ціну також визначали автори виробів. Найдорожчим лотом стала картина відомого художника Федора Лагна «Натюрморт з головами споглядачів», створена за мотивами роману Франца Кафки «Процес» - від 80 тисяч гривень.
Під час аукціону вдалося зібрати 209 900 гривень. Лоти, що не продались, реалізовуватимуть на сайті Музею мистецтв, тому з часом сума може збільшитися.
Метою аукціону було зібрати кошти на нейрохірургічні інструменти для онкохворих пацієнтів дитячої обласної лікарні.
Як повідомляло CBN, 2 травня, у Кропивницькому Музеї мистецтв провели 13-й Великодній благодійний аукціон - зібрані кошти передадуть дитячій обласній лікарні, де лікують онкохворих дітей.