На благодійному концерті в кропивницькому ліцеї зібрали понад 55 тис. грн
27.04.24 (12:27) -
Перегляди:
184
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_10_2024-04-27_12-29-56.1000x700.jpg)
За результатами благодійного концерту в ліцеї «Науковий» вдалося зібрати 55 565 грн на потреби ЗСУ.
Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
У ліцеї «Науковий» відбувся благодійний концерт на підтримку війська. В актовому залі ЦДУ імені Володимира Винниченка зібралось понад 300 глядачів. На сцені виступили 50 учасників, які представляли музичні, хореографічні та гімнастичні номери. В другому блоці концерту відбулась вистава «По-модньому», яку підготували учасники театрального гуртка ліцею.
Вдалося зібрати 55 565 грн, гроші передали громадській організації Krop:hub Кропивницький для закупівлі обладнання з протидії ворожим дронам одній із військових частин Кіровоградщини.