На Кіровоградщині 65-річний мотоцикліст загинув у ДТП із вантажівкою

Перегляди: 74
Фото: ГУНП у Кіровоградській області

На Кіровоградщині внаслідок зіткнення мотоцикла з вантажівкою загинув 65-річний чоловік.

Про це повідомляє поліція Кіровоградської області.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Аварія сталася вранці 12 липня на автодорозі М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине. Район поліція наразі не уточнює. За попередніми даними, водій мотоцикла Spark 1961 року народження наїхав на автопоїзд у складі вантажного автомобіля Volvo з напівпричепом. Вантажівка через технічну несправність вимушено зупинилася на проїзній частині. Її водій виставив знак аварійної зупинки.

Унаслідок ДТП мотоцикліст дістав травми, несумісні з життям, і загинув на місці. Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Правоохоронці встановлюють обставини та причини ДТП.

Як повідомляло CBN, у Кропивницькому районі на автодорозі М-30 водій легковика збив велосипедистку.

ССО РЕКРУТИНГ