Обласний держархів оцифрував справи одного з судів Кіровоградщини за повоєнні роки

Перегляди: 177
Фото: Facebook-сторінка Державного архіву Кіровоградської області

Обласний держархів оцифрував справи одного з судів Кіровоградщини за 1944–1947 роки та осередку компартії.

Про це повідомляє Державний архів Кіровоградської області у Facebook.

Оператори FamilySearch International протягом травня 2025 року створили 228 893 цифрових копій з 4 584 справ архівних документів Державного архіву Кіровоградської області.

Вже завершено оцифрування документів архівного фонду № П-2 «Зінов'євський окружний комітет комуністичної партії більшовиків України». Також копії створено з документів фонду № Р-5213 «Народний суд ІІ дільниці міста Кіровограда Кіровоградського обласного суду», який містить карні та цивільні справи за 1944–1947 роки.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
ССО РЕКРУТИНГ