Підозрюють підрядника в збитках на 3 млн грн на ремонті доріг у Знамʼянці 

Перегляди: 300

Директор товариства суттєво завищив вартість виконаних дорожніх робіт та цим завдав збитків на понад 3 млн грн.

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За даними слідства, з підприємством, очолюваним підозрюваним, Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради уклали договір на виконання поточних ремонтних робіт кількох вулиць Знам’янки.

Експертиза підтвердила, що підрядник будівельні роботи на вказаному об’єкті виконав неякісно. Окрім того він завищив вартість виконаних дорожніх робіт. Сума завданих збитків - понад 3 млн гривень.

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури повідомили про підозру директору товариства зв фактом заволодіння чужим майном, вчиненому в особливо великих розмірах (ч.4, 5 ст.191 КК України). Підозрюваному обрали запобіжний захід у виді застави. Підозрюваному обрали запобіжний захід у виді застави.

Також  прокурори  звернулися до  суду з клопотанням щодо  накладення арешту на його майно. В рамках розслідування надали правову оцінку і діям замовника ремонтних робіт.

Досудове розслідування  -  ГУНП в області, оперативний супровід – УСР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.