Після понад чотирьох років російського полону звільнили воїна з Новопразької громади

Перегляди: 359
Костянтин Пічкур. Фото: Новопразька селищна рада.

Військовослужбовець Костянтин Пічкур із Новопразької громади повернувся з російського полону після понад чотирьох років неволі.

Про це повідомили у Новопразькій селищній раді.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Костянтин Пічкур, 1992 року народження, проходив службу у складі 36 окремої бригади морської піхоти та мав звання сержанта. У російський полон він потрапив у квітні 2022 року під час оборони Маріуполя.

Після тривалого перебування у полоні військового вдалося звільнити. 

Як повідомляло CBN, 26 червня звільнили 160 військових - всі були в полоні ще з 2022 року.

ССО РЕКРУТИНГ