Після понад чотирьох років російського полону звільнили воїна з Новопразької громади
26.06.26 (19:52) -
Перегляди:
359
Військовослужбовець Костянтин Пічкур із Новопразької громади повернувся з російського полону після понад чотирьох років неволі.
Про це повідомили у Новопразькій селищній раді.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
Костянтин Пічкур, 1992 року народження, проходив службу у складі 36 окремої бригади морської піхоти та мав звання сержанта. У російський полон він потрапив у квітні 2022 року під час оборони Маріуполя.
Після тривалого перебування у полоні військового вдалося звільнити.
Як повідомляло CBN, 26 червня звільнили 160 військових - всі були в полоні ще з 2022 року.