Понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому (фоторепортаж)

Перегляди: 219

У Кропивницькому із затопленого притулку для тварин «Бім» продовжують рятувати собак і котів, нині на перетримку забрали понад 300 чотирилапих.

Про це в коментарі CBN повідомила зооволонтерка Віра Попович.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«У притулку було близько 400 тварин, це щодо собак, а ще окремо там були коти. Вчора ми половину врятували і нині іншу половину ще рятуємо. Я дуже вдячна нашим містянам, які приїжджали, забирали вночі тварин на перетримку. І зараз залишилися своєрідні собаки та коти, тому якщо у вас є вольєр, де можна посадити тварину, яка не дружить з іншими тваринами, але нормально ставиться до людей, приїжджайте сюди - Бобринецький шлях, 109», - розповіла Віра Попович.

Зооволонтерка зазначила, що частину врятованих із затопленого притулку тварин вивозили з Херсонщини - після підриву росіянами Каховської ГЕС та з прифронтових громад Донеччини.

Як повідомляло CBN, підтоплення території сталося внаслідок розливу річки через підвищення рівня води. Більшість тварин утримували у відкритих вольєрах, куди вода потрапляла під час підтоплення. Рятувальники на човнах евакуювали дорослих і малих собак, цуценят та котів на безпечну територію.

Нині у притулку продовжують рятувати тварин. Містяни можуть не лише взяти чотирилапих на перетримку, а й принести:

- теплі речі (светри, куртки), ковдри для корзинок/лежанок;

- постільну білизну або тканини на підлогу (для облаштування туалету);

- піддони;

- сухий корм.

Привозити корм та речі можна за адресою: Бобринецький шлях, 109.

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.

Понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому Понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому Понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому Понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому Понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому Понад 300 тварин врятували із затопленого притулку «Бім» у Кропивницькому 

ССО РЕКРУТИНГ