Потопельника дістали з Блакитних озер на Кіровоградщині
25.06.26 (09:30) -
Перегляди:
63
На Кіровоградщині рятувальники дістали з Блакитних озер тіло чоловіка.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Кіровоградській області.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
У селі Павлівка Світловодської громади Олександрійського району рятувальники вилучили з Блакитних озер тіло чоловіка. Наразі поліцейські встановлюють його особу. Причину смерті та всі обставини трагедії також з'ясовують правоохоронні органи.
Як повідомляло CBN, у Приютівській громаді рятувальники дістали з річки Інгулець тіло загиблого чоловіка.