Потрійна ДТП сталася у Кропивницькому
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_5402405007204146963_y.1000x700.jpg)
У Кропивницькому патрульні склали адмінматеріали на водія, який спричинив ДТП за участі трьох автівок.
Про це повідомляє Патрульна поліція Кіровоградської області у Telegram.
Подія сталася учора, 4 червня, на перетині вулиць Героїв-рятувальників та Героїв України. Водій Ford Focus, не вибрав безпечної швидкості, не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з автомобілем Volkswagen Caddy, що рухався попереду.
Унаслідок чого легковик почав некерований рух та здійснив зіткнення з транспортним засобом Skoda Fabia, що був попереду. У автопригоді ніхто не травмувався. Транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
На керманича автомобіля Ford патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без поліса обов’язкового страхування) КУпАП.