Правоохоронці Кіровоградщини допомогли засудити колаборантів з двох областей України

Перегляди: 68

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури допомогли засудити колаборантів з Харківщини та Луганщини.

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальні акти стосовно колишнього лісничого «Куп’янського лісгоспу» та п’ятьох колишніх працівників ДСНС у Луганській області за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України.

За скоєне обвинуваченим загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Зрадили свою країну та розпочали роботу в створених окупаційних органах влади п’ятеро колишніх працівників ДСНС Луганщини. Слідство інкримінує обвинуваченим державну зраду (ч.2 ст.111 КК України).

Усі фігуранти кримінального провадження працювали у службі цивільного захисту одного з підрозділів у селі Мілове Луганської області. Вони добровільно перейшли на бік ворога, а згодом отримали різні посади у структурному підрозділі незаконно створеного окупантами правоохоронного органу, - так званого «МЧС ЛНР».

Колишній лісничий «Куп’янського лісгоспу» після окупації військовими рф населених пунктів у Харківській області добровільно зайняв посаду помічника керівника незаконно створеного органу в «Боровском териториальном управлении ВГА Изюмского района Харьковской области».

Обвинувачений, підтримуючи збройну агресію рф, агітував мешканців громади за окупаційну владу та роздавав гуманітарну допомогу.

Наразі йому виставили обвинувачення за статтею колабораційна діяльність (ч.5 ст.111-1 КК України).