Пункти незламності у Кропивницькому продовжують роботу

Перегляди: 163
Фото: Кропивницька міська рада

Пункти незламності у Кропивницькому продовжують перебувати у режимі готовності.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Від 1 квітня усі Пункти незламності у Кропивницькому не консервують свою діяльність, як це було минулого року, а перебувають у режимі готовності для надання допомоги містянам у разі блекауту.

Повідомив про це секретар міської ради Олег Колюка за результатами засідання міського штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву Пункти незламності та надання допомоги населенню Кропивницької міської територіальної громади сьогодні, 5 квітня.

Для цього прийняли відповідну постанову Кабінету Міністрів України та рішення обласної комісії з ТЕБ та НС. Першочерговими послугами з початком теплої пори року стали забезпечення містян послугами інтернет-мережі та зарядкою гаджетів.

Відповідальні особи перевірять 34 Пункти незламності у Кропивницькому на готовність  надати прихисток мешканцям і гостям міста та наявність достатнього запасу паливо-мастильних матеріалів. Наразі всі пункти обігріву облаштовані генераторами, засобами інтернет-зв’язку, мають необхідний запас води, продуктів харчування  для забезпечення їхньої стабільної роботи. 

Актуальна інформація про Пункти незламності у Кропивницькому та місця їхнього розташування - на офіційному сайті Кропивницької міської ради:  http://www.kr-rada.gov.ua/punkti-nezlamnosti