Рух між двома селами Кіровоградщини та Черкащини все ще обмежений через підтоплення
05.03.26 (16:39) -
Перегляди:
93
Рух через міст між двома селами Черкаської та Кіровоградської областей залишається ускладненим у зв’язку з підвищенням рівня води в річці Вись.
Про це повідомила Калинопільська селищна рада у Facebook.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
Рух автомобільного транспорту через міст між селами Потоки Калинопільської територіальної громади Черкаської області та Надлак Надлацької територіальної громади Кіровоградської області і надалі залишається ускладненим у зв’язку з підвищенням рівня води в річці Вись.
Зважаючи на обмеження руху на даній ділянці дороги, об’їзд здійснюється через села Ямпіль та Ярошівка.
Як повідомляло CBN, у лютому між селами Потоки Черкаської області та Надлак Кіровоградської області підтопило міст, через що тимчасово обмежили рух транспорту.