Рятувальники ліквідовують наслідки негоди на Кіровоградщині
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_2024-04-16_10-01-49.1000x700.jpg)
Рятувальники Кіровоградщини надавали допомогу по ліквідації наслідків негоди.
Про це повідомило ГУ ДСНС у Кіровоградській області.
15 квітня 2024 року в період з 17:50 по 18:15 в Кропивницькому та на території області був дощ з грозою та сильні пориви вітру 15-20 м/с.
Підрозділи ДСНС здійснили 36 виїздів для ліквідації наслідків погіршення погодних умов на території області, з них: 34 рази розпилювали та прибирали дерева, що впали на житлові будинки, проїжджі частини доріг та тротуари; один раз надали допомогу по демонтажу металевих конструкцій покрівлі на будівлі та один раз по демонтажу білборду.
Загиблих та травмованих внаслідок погіршення погодних умов немає.
Всього від ГУ ДСНС України в області залучалось 10 одиниць техніки 44 чоловіка особового складу.
Внаслідок обриву ліній електропередач та аварійного спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП без електропостачання залишились мікрорайон Завадівка, частково мікрорайони Кущівка та Гірниче у Кропивницькому, а також 18 населених пунктів в трьох районах області.