Шахрайка на Кіровоградщині виманила майже 870 тис. грн у родин зниклих військових

Перегляди: 91
Фото: ілюстративне

Новомиргородський суд виніс вирок шахрайці, яка виманювала гроші у родичів безвісти зниклих військовослужбовців.

Про це йдеться у вироку Новомиргородського районного суду.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

На Кіровоградщині шахрайка у період з грудня 2024 року по квітень 2025 року виманила у загальному 868 462 грн у родин безвісти зниклих воїнів. Називаючи себе працівницею Національного інформаційного бюро, зловмисниця телефонувала жертвам та розповідала, що їм, мовляв, нарахували допомогу за зниклих на війні близьких. Після цього просила активувати та поповнити створений для жертви рахунок. Для цього потрібно було переказати кошти на вказані картки. 

Отримані гроші зловмисниця використовувала на власний розсуд.  Свою провину визнала та розкаялася. 

Суд присудив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Крім того, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту залишили без змін до набрання вироком суду законної сили та зобов’язали: не залишати місце постійного проживання, повідомляти суд про зміну свого місця проживання або місця роботи, утримуватися від спілкування з потерпілими та свідками у справі. Строк відбування покарання рахуватимуть з моменту затримання обвинуваченої.

На додачу до всього, шахрайка сплатить понад 400 тисяч штрафів за моральну та матеріальну шкоду потерпілим.

ССО РЕКРУТИНГ