Шестеро військових з Кіровоградщини загинули у війні з РФ

Перегляди: 68

У Кропивницькому попрощаються із загиблими Олександром Бондаренком, Олександром Харченком та Анатолієм Мартинюком. Також загинули Володимир Іващук з Гайворонської громади, Віталій Борозняк - з Великоандрусівської, Володимир Чуйко - зі Смолінської громади.

Як повідомила Кропивницька міська рада, попрощаються з командиром кулеметного відділення, молодшим сержантом Олександром Бондаренком, який народився 12 березня 1990 року. Захисник загинув 22 лютого 2024 року поблизу села Ласточкине Покровського району Донецької області.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Також місто проведе в останню путь солдата Олександра Харченка, який народився 2 липня 1987 року та служив у протитанковому взводі. Свій останній бій він прийняв 31 жовтня 2025 року поблизу села Вишневе Синельниківського району Дніпропетровської області.

Попрощаються і зі стрільцем-санітаром Анатолієм Мартинюком, який народився 28 червня 1973 року. Військовий загинув 11 грудня 2024 року поблизу села Новоіванівка Курської області.

Усі троє захисників тривалий час вважалися зниклими безвісти. Прощатимуться з воїнами 30 липня.

У Гайворонській громаді сповістили про загибель Володимира Іващука. Він народився 28 березня 1980 року в селі Солгутове, навчався у Гайворонській загальноосвітній школі №1, здобув фах тракториста-машиніста та слюсаря-ремонтника у професійно-технічному училищі №35. Працював будівельником і механіком, виховував трьох дітей. Після початку повномасштабного вторгнення добровільно став до лав захисників України, а за службу був нагороджений медаллю «За незламність духу». Загинув 24 липня 2026 року під час виконання бойового завдання поблизу села Омельник Запорізької області.

У Великоандрусівській громаді повідомили про загибель Віталія Борозняка. Захисник тривалий час вважався зниклим безвісти. Прощання з ним відбулося 29 липня.

Смолінська селищна рада повідомила про смерть молодшого сержанта Володимира Чуйка, жителя селища Смоліне. Він народився 8 травня 1988 року. Військовий помер 25 липня 2026 року під час виконання бойового завдання в районі села Баранове Куп'янського району Харківської області. Про дату та час поховання повідомлять додатково.

Як повідомляло CBN, у Кропивницькому 28 липня попрощалися із молодшим сержантом Юрієм Маркіним та солдатом Олексієм Коваленком, які загинули на війні з РФ.

ССО РЕКРУТИНГ