Шістьох людей евакуювали під час пожежі у багатоповерхівці Кропивницького (фото)
22.06.26 (17:13) -
Перегляди:
79
На пожежі у Кропивницькому рятувальники евакуювали шістьох мешканців багатоповерхівки.
Про це повідомили в ГУ ДСНС Кіровоградської області.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
У Кропивницькому 22 червня сталася пожежа в одному з п’ятиповерхових житлових будинків. У під’їзді загорілися сміття на сходовій клітині та дерев'яні двері. Через сильне задимлення рятувальники евакуювали шістьох мешканців. Постраждалих немає.
Пожежу ліквідували. Причину займання встановлюють фахівці.
Як повідомляло CBN, у селі Красносілля Олександрівської громади сталася пожежа - опіки отримав 36-річний власник оселі.