Скелелазка з Кропивницького стала чемпіонкою України

Перегляди: 182

Кропивницька скелелазка Євгенія Чернявська стала чемпіонкою України на змаганнях у Кременчуку.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів відбувся у Кременчуці 23-25 травня. У змаганнях взяли участь 43 найсильніші спортсмени, представники 10 закладів вищої освіти з п'яти регіонів України.

Срібною призеркою в лазінні на складність серед жінок стала вихованка Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Євгенія Чернявська. У змаганнях із двоборства (олімпійський вид програми) чемпіонкою також стала Євгенія Чернявська, а срібною призеркою – Олександра Калмикова.

У командному заліку з двоборства збірна команда Кіровоградської області посіла друге місце. Чемпіонів та призерів нагородили дипломами та медалями Міністерством освіти і науки України.