Смолінська селищна рада виділила мільйон гривень на відновлення громади на Дніпропетровщині

Смолінська селищна рада спрямувала мільйон гривень на відновлення громади Дніпропетровщини у рамках проєкту «Пліч-о-пліч», до ініціативи долучилися декілька областей України, які надають матеріальну допомогу постраждалим від російських обстрілів тиловим громадам.
Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у Telegram.
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч» Смолінська селищна рада виділила мільйон гривень на відновлення Червоногригорівської громади на Дніпропетровщині. Кошти спрямують на ремонт школи, ліцею, багатоквартирних будинків.
Гайворонська громада відтепер партнер Савинської громади з Харківщини. Жителі Кіровоградщини допоможуть з ремонтами інфраструктури, нададуть гуманітарну підтримку, керівники громад домовились також про оздоровлення дітей. Меморандум про співпрацю підписали також Онуфріївська та Березівська громада на Сумщині. Взаємодіятимуть в освіті, медицині, культурі та соцзахисті.
Як зазначалося раніше, Петрівська громада передала будматеріали Таврійській сільраді на Запоріжжі. Там відновлюють пошкоджені обстрілами об’єкти. Кетрисанівська громада цьогоріч відновить водопровід в селі Галицинове Миколаївської області. Запланували також демонтаж зруйнованого житлового будинку.
Голованівська громада виділила кошти на ремонт соціальної інфраструктури в Широківській громаді в Миколаївській області. Зокрема, допоможуть оновити теплопостачання, газопостачання та водопровід. Смолінська громада спрямувала мільйон гривень на відновлення Червоногригорівської громади. На ці кошти закуплять покрівельні матеріали для соціальних закладів та житлових будинків.
Під час перших поїздок до прифронтових областей Петрівська громада доставила будівельні матеріали, засоби гігієни та новорічні подарунки дітям з Таврійської громади.
«Пліч-о-Пліч» - національний проєкт для об’єднання громад-партнерів (тилових і центральних громад України) для підтримки та відновлення громад-форпостів (громад, які розташовані вздовж кордону та на лінії бойового зіткнення, де значна частина об’єктів інфраструктури пошкоджена та зруйнована).
Окрім Кіровоградщини до проєкту долучилися Закарпатська, Львівська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька, Житомирська, Київська, Вінницька, Черкаська та Полтавська області.